אבחון תעסוקתי בתחנת "חוף הגליל"

המשאב האנושי והתאמתו לתפקיד אותו הוא מאייש במסגרת עבודתו הינו גורם מפתח בהצלחתו של כל ארגון.

מתוך נקודת מוצא זו, מציעה תחנת "חוף גליל" את שירותי האבחון התעסוקתי שלה, שמעניקים למנהלים המגייסים עובדים ולמנהלי משאבי אנוש כלי תומך משמעותי, שיכול לעזור בקבלת החלטות בנושא הגיוס ויגדיל את הצלחת הארגון.

מהו תהליך האבחון?

האבחון מתקיים בשלוחת התחנה במושב רגבה, ונמשך כ 3-6 שעות, ביום אחד, וכולל מגוון כלים אבחוניים, שמטרתם לבדוק באופן מקיף את יכולתו של המועמד בפרמטרים של חשיבה, סגנון ביצוע, מבנה אישיותו, יחסים בינאישיים ויכולת לעבוד בתוך מסגרת.

קודם לבניית יום האבחון, תערך שיחה ע"י נציג הארגון ובה תבוצע העמקה באופי הארגון, בפרופיל התפקיד, בדרישות ובדגשים הרלוונטיים

הכלים האבחונים:

שאלון ביוגראפי – תעסוקתי – שאלון ייעודי בו פרטים ביוגראפיים וכן שאלות פתוחות הבודקות את המוטיבציה לתפקיד, סגנון העבודה, עולמם הפנימי של המועמדים ועוד.

מבחני סגנון, ניהול ואישיות מבחנים בכתב, השופכים אור על אישיות המועמדים וכן על הסגנון הניהולי שלהם, ומאבחנים פרמטרים כגון ראיה רחבה, יכולת תעדוף, מבנה אישיותי, יכולת הובלה, יכולת התמודדות עם קונפליקטים, יצירתיות, ניהול מו"מ ועוד.

ראיון עומק – ראיון שמשכו כשעה, ומטרתו לאבחן את המועמדים בשלל פרמטרים, כגון: אישיות, מאפיינים בינאישיים, מאפיינים של תפקוד בתוך מסגרת, מאפיינים קהילתיים ועוד.

סימולציה זוגית/קבוצתית – סימולציית משחק תפקידים הנערכת מול הפסיכולוג במעמד הראיון, ומטרתה לאבחן את התנהלות המועמדים "בזמן אמת" (בניגוד למבחני "דיווח עצמי" והראיון ). הסימולציה נבנית באופן ספציפי לתפקיד. היא נערכת בסוף הראיון, כאשר ההתנהלות של הפסיכולוג בה הינה ורסטילית ומותאמת לסימני השאלה שעלו במהלך הראיון בנוגע למועמד/ת.

חוות הדעת 

חוות הדעת מכילה ציונים מספריים וכן תיאור מילולי של המועמדים, תוך הדגשת החוזקות והסייגים לגביהן, וכן המלצות לקליטה נכונה וליווי המועמדים לאורך עבודתם בארגון.

למה אצלנו?

  • מקצועיות – האבחון נערך ע"י ד"ר לירון ענבר, פסיכולוג בעל מומחיות בתחום האבחון והמיון.
  • קרבה גאוגרפית
  • אדיבות ויחס אישי
  • מחיר הוגן

לפרטים וקביעת אבחון:

מזכירות 04-9922091, גיל ליש 0524806188 hofgili@gmail.com